تبلیغات بنری پلتفرم هایلایت

تبلیغات بنری

تبلیغات بنری پلتفرم هایلایت یک پیام تبلیغاتی جذاب است که در قالب یک طراحی گرافیکی جذاب ثابت یا متحرک به کاربران ارائه می‌شود، توجه‌شان را جلب و آنها را به سمت وبسایت شما هدایت می‌کند.

تبلیغات بنری پلتفرم هایلایت با اهداف مختلفی به کار گرفته می‌شوند که مهم‌ترین آن‌ها افزایش آگاهی از برند (Brand Awareness) است. شما به کمک این بنرها به مشتریان بالقوه‌تان اعلام وجود و به این شکل هویت خود را در ذهن آنها تثبیت می‌کنید.

افزایش ترافیک و ارتقای رتبه در گوگل، جمع‌آوری لید یا سرنخ باکیفیت، افزایش فروش و بازگرداندن مشتری‌ها یا لیدهای ازدست‌رفته با ارائه پیشنهادات جذاب هم از دیگر اهداف به‌کارگیری این روش تبلیغاتی اثربخش هستند.

مهمترین عناصر تبلیغات بنری

طراحی اصولی
CTA هدفمند
پیام ارزشمند
محل نمایش

تبلیغات بنری ثابت موضوعی

جایگاه‌های بنری که در وبسایت‌ها مشاهده می‌کنید عمدتا از نوع تبلیغات بنری ثابت هستند. شما می‌توانید بنر تبلیغاتی خود را در مکان مورد نظرتان و در محدودهٔ زمانی مشخصی مثلا یک ماه، به مشتریان هدف‌تان نمایش بدهید.
مشاوران متخصص ما در هایلایت با شناخت کافی از بزرگترین و معتبرترین رسانه‌های ایران، با بیش از ۵۰ میلیون کاربر فعال، بهترین پکیج‌های تبلیغات بنری را متناسب با اهداف و کسب‌وکارتان به شما پیشنهاد می‌کنند. برای دیدن تعرفه‌ها کلیک کنید.

بنری هدفمند (موضوعی + کلیدواژه‌ای)

تبلیغات بنری کلیکی هایلایت در بزرگترین وبسایت‌های ایران نمایش داده می‌شود. شما می‌توانید انتخاب کنید که بنرتان در زمان دلخواه‌، به کاربرانی در محدودهٔ جغرافیایی مشخصی نمایش داده شود. حتی می‌توانید انتخاب کنید که کاربران کدام دستگاه‌ها یا سیستم‌عامل‌ها بنر شما را ببینند.
تعرفهٔ تبلیغات بنری کلیکی متفاوت است. قیمت این کلیک به ماهیت کسب‌وکارتان، پیشنهاد یا ارزش ویژه‌ای که به کاربران در بنر ارائه می‌کنید و جذابیت طراحی بنرتان وابسته است. هرچه جذابیت بنر برای کاربران بیشتر باشد، هزینهٔ کمتری به ازای هر کلیک پرداخت خواهید کرد.

تبلیغات بنری ریتارگتینگ

حتما متوجه شده‌اید که بسیاری از مشتریان هدف‌تان زمانی که برای اولین بار به وبسایت‌تان مراجعه می‌کنند، از خدمات و محصولات شما استفاده نمی‌کنند یا فعالیت مورد نظرتان نظیر ثبت‌نام یا خواندن بقیه مطالب را انجام نمی‌دهند. اما همین افراد زمانی که برای بار دوم به وبسایت‌تان مراجعه می‌کنند زمان بیشتری را در وبسایت می‌گذرانند یا به مشتریان وفادار محصولات و خدمات شما تبدیل می‌شوند.
با تبلیغات بنری ریتارگتینگ هایلایت، می‌توانید بودجهٔ خود را مدیریت کنید و از میان میلیون‌های کاربر وب، تنها آنهایی را هدف‌گیری کنید که قبلا به و‌سایت‌ شما مراجعه کرده‌اند. در این حالت هم پرداخت به ازای کلیک CPC انجام می‌گیرد.

سوالات متداول

تبلیغات بنری چیست؟

تبلیغات بنری یک پیام تبلیغاتی جذاب است که در قالب یک طراحی گرافیکی جذاب ثابت یا متحرک به کاربران ارائه می‌شود، توجه‌شان را جلب و آنها را به سمت وبسایت شما هدایت می‌کند.

تبلیغات بنری به چه شکلی است؟

تعرفه تبلیغات بنری با توجه به وب‌سایت نمایش‌دهنده، نوع تبلیغ بنری و زمان راه‌اندازی کمپین متفاوت است که می‌توان با توجه به کسب‌وکارتان هزینه تبلیغات را بهینه کرد.

انواع تبلیغات بنری کدامند؟

تبلیغات بنری انواع مختلفی دارد. پلتفرمتبلیغات آنلاین صنعت و ساختمان هایلایت سه نوع تبلیغات بنری ثابت موضوعی ، تبلیغات بنری

بنری هدفمند (موضوعی + کلیدواژه‌ای) و تبلیغات بنری ریتارگتینگ را ارائه می‌دهد که هرکدام ویژگی‌های خاص خود را دارند.

متخصصان هایلایت در اختیار شما هستند.

اکانت منجرهای حرفه‌ای هایلایت در کنار شما هستند تا به شما در ساخت کمپین‌هایتان در هایلایت کمک کنند. برای گرفتن بهترین نتیجه از هایلایت تیم متخصصان ما در هر لحظه در کنار شما هستند و در صورت تمایل کمپین‌های شما را می‌سازند و بهینه‌سازی می‌کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از شرایط بهره‌مندی از اکانت منجر اختصاصی با ما تماس بگیرید